O nas

LampSpace.pl   … no jasne!

LampSpace.pl to przestrzeń, w któryj odnajdziesz wspaniale lampy wewnętrzne i zewnętrzne o unikalnym designie, atrakcyjnej cenie oraz wykonaniu z najwyższej jakości materiałów.

 

… od 1997 r.

Oferujemy artykuły elektryczne oraz oświetleniowe. Posiadamy dwa prężnie działające sklepy stacjonarne na terenie miasta Lubaczowa. Pierwszy z nich funkcjonuje już od 1997 roku, zaś drugi znacznie większy 2006 roku. Współpracujemy z najlepszymi producentami oraz dystrybutorami w kraju. Posiadamy towar najwyższej jakości, najlepszych producentów. Wieloletnie doświadczenie na rynku oraz konsekwentna współpraca z dostawcami pozwala nam oferować Państwu wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Wszystko to sprawia, że nasi klienci są w pełni zadowoleni z zakupów w naszych sklepach stacjonarnych i internetowych. LampSpace.pl powstał z pasji do stylu i oświetlenia w 2016 roku. Nieustannie powiększamy ofertę, zadowalając coraz większe grono klientów. Można nas znaleźć również na portalu allegro.pl pod nazwą: LampSpace i ElektroMax-Net.

 

Gwarancja najniższych cen

Oferujemy towar niewątpliwie w najniższych cenach na rynku.

Oprócz tego przy zakupach powyżej 399 PLN oferujemy darmową dostawę oraz system rabatowania zaczynający się już od 350 PLN, a dla zarejestrowanych klientów dodatkowe kody rabatowe.

 

Sprawdzona firma i produkty w magazynie

Zapraszamy do naszego salonu, zlokalizowanego w Lubaczowie przy ulicy A. Mickiewicza 105 (za TESCO) i zapoznania się z ekspozycją specjalnie wyselekcjonowanego oświetlenia do wnętrza Twojego domu i ogrodu oraz z bardzo szeroką ofertą artykułów elektrycznych.

 

Obsługa na najwyższym poziomie

Wieloletnie doświadczenie i budowanie pozytywnych relacji z Klientami jest gwarancją obsługi na najwyższym poziomie. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zasadami uczciwości i partnerstwa. Doskonale orientujemy się w najświeższych trendach na rynku oświetlenia wnętrz, jak i użyteczności publicznej.

 

Skontaktuj się z nami

Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie, oferując oryginalne i wyszukane rozwiązania. Jeśli szukasz wyjątkowego oświetlenia i unikalnych pomysłów – napisz lub zadzwoń do naszych konsultantów - udzielimy Ci rzetelnego i fachowego doradztwa oraz zrealizujemy zamówienie na miarę Twoich oczekiwań.


Dziękujemy za zainteresowanie i życzymy zadowolenia z zakupów,
Zespół sklepu LampSpace.pl

Dane adresowe i kontaktowe firmy:
Grupa Kapitałowa Elektro-Max Sp. z o.o.
ul. Adama Mickiewicza 105, 37-600 Lubaczów, Polska
NIP PL 7931628069
REGON: 368800540

 

Tel: +48 739 00 64 62
Email: sklep@lampspace.pl
www.facebook.com/LampSpacePL/

LampSpace.pl   … no jasne!

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl