Dostawa i odbiór osobisty

Szanowny Kliencie,

 

Dokładamy wszelkich starań aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie bezpiecznie, dlatego przed wysyłką dokładnie sprawdzamy wszystkie produkty i dodatkowo zabezpieczamy je niezbędnymi materiałami zapobiegającymi jakimkolwiek uszkodzeniom w trakcie transportu.

 

Każda paczka wysyłana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL lub InPost i jest ubezpieczona. Do wszystkich zamówień dołączamy dowód zakupu - paragon lub na życzenie fakturę VAT.

 

Gdy Twoje zamówienie otrzyma status "Wysłane" - będziesz mógł śledzić swoją paczkę na stronie przewoźnika DHL lub InPost.

 

Poniżej znajdziesz tabelę z kosztami wysyłki, które różnią się w zależności od kwoty zakupu oraz zależą też rodzaju płatności za Twoje zamówienie.

 

 kwota zamównienia  

przelew bankowy

(tradycyjny)

 

płatność online

(Dotpay)

 

płatność

przy odbiorze

 poniżej 399 PLN  14,90 PLN  14,90 PLN  17,90 PLN
 powyżej 399 PLN  0,00 PLN  0,00 PLN  0,00 PLN

 

 

Klientom z Lubaczowa dokonującym zamówień przez sklep LampSpace.pl proponujemy odbiór osobisty w salonie firmy Grupa Kapitałowa Elektro-Max Sp. z o.o. przy ul. Mickiewicza 105 w Lubaczowie, Polska - 0,00 PLN

 

ceny podane są przy minimalnych gabarytach i wadze do 5 kg. Przy zamówieniach na większą ilość produktów lub oprawach przekraczających standardowe gabaryty, prosimy o kontakt z obsługą sklepu. W przypadku złożonych zamówień obsługa sklepu skontaktuje się z Państwem w celu możliwych wyższych kosztów wysyłki.

 

Dziękujemy za zainteresowanie i życzymy udanych zakupów.
Zespół sklepu LampSpace.pl

 

Tel: +48 739 00 64 62
Email: sklep@lampspace.pl
www.facebook.com/LampSpacePL/

 

LampSpace.pl …no jasne!

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl